6 листопада у Церкві «Дім Євангелія» молодь організувала вечір поклоніння і навчання на тему : « Розчина благословення чи прокляття». Співом та піснями послужила група прославлення Церкви «Нове Життя», а пресвітер Церкви «Осанна» Дмитро Колесник поділився з присутніми «рецептом» зберігання себе у чистоті та святості перед Господом.

Ось кілька порад, які дав спікер:

Аби зберегти себе у чистоті , перш за все, ми повинні пам’ятати, хто ми, для чого покликані. Біблія називає праведних так : «Ви-сіль землі, ви світло для світу, рід священний».

– Гріхи, які ми часто чинемо, або ж з якими важко справитись самотужки, краще виносити на «світло». Тобто, обрати для себе брата по-вірі і розповісти йому про свої духовні слабинки. Запропонувати молитись за ваше визволення від цього гріха.Пам’ятаймо, що перемагати гріх набагато легше з Богом!

– Якщо ж ви духовно слабкий і перебуваєте у товаристві, яке негативно вливає на вас, – позбудьтесь цього товариства. Краще втрати відносини з другом, аніж з Богом!

– І звісно, кожен віруючий в Ісуса Христа не може обійтись без спілкування з Ним, без Слова Божого. Тому, чим частіше ми молимось, чим частіше ми перебуваємо у Слові, тим швидше ми зростаємо духовно.

Цей благословенний недільний вечір завершився спільним прославленням та молитвою.

Оксана Руда

 

Коментарі