30 жовтня львівська Центральна церква «Дім Євангелія» звершувала молитву посвячення братів Олега Труша та Володимира Сенчука на дияконське служіння у Центральній церкві, а братів Олега Пастуха та Андрія Мельничука на служіння благовісників у церкві «Трійця» яка є «дочірньою» для церкви «Дім Євангелія».

Пастор Ярослав Назаркевич нагадав присутнім як про обов’язки дияконів та благовісників так і про відповідальність церкви щодо рукопокладених служителів. Молитву благословіння звершували пастори Ігор Гордійчук, Василь Берлінець та Ярослав Назаркевич.

Зворушливим моментом була молитва благословіння багаторічного служителя Сенчука Дмитра Антоновича за свого сина Володимира.

Поруч із братами стояли їхні дружини, праця яких зазвичай «за лаштунками», але ціна жертви їхнього служіння  не захована від Божих очей.

Нехай Господь благословить нових служителів, дарує їм мудрості, сил духовних і фізичних, щоб серця горіли і запалювали інших.

«Жниво справді велике, та робітників мало; тож благайте Господаря жнива, щоб на жниво Своє Він робітників вислав» Матвія 9:37-38

Коментарі