Незабутні враження та приплив адреналіну вирували цих морозних вихідних у приміщені центральної церкви євангельських християн-баптистів міста Львова “Дім Євангелія”, де проходив одноденний молодіжний турніру з настільного тенісу “Zelena Open 2011”. Мета турніру – популяризація активного і відповідального способу життя.

У змаганні взяли участь учні та студенти 10-ти навчальних закладів Львова. Учасники турніру змагалися за кубок та призи, надані спонсорами турніру: квитки від мережі кінотеатрів “Кінопалац”, сертифікати “Піца Челентано”, а також солодку випічку від ТМ “Наминайко”.

Для учасників, які вибули на ранній стадії плей-оф, організатори приготували розважальні вікторини з врученням заохочувальних призів.

Під час змагань учасники переривалися на кофі-брейк, де окрім солодкого столу учасникам надавали можливість переглянути короткометражні ролики на соціальну тематику, пропагуючи життя без алкоголю та наркотиків.

Це не останній захід, який планують провести його організатори. Розповідаючи про плани на 2011 рік координатор турніру Крамарчук Дмитро поділився планами: “Cпортивні змагання під назвою “Zelena Open” будуть продовжуватись протягом 2011 року. Наразі ми роздумуємо про організацію подібного тенісного турніру, але цього разу учасниками будуть школи-інтернати. У наших планах організація і проведення футзального турніру для молоді нашого міста. Ми вкотре переконуємось, що подібні заходи не залишають байдужим жодного підлітка. Надіємося на активність нашої організаційної команди та підтримку меценатів у справі виховання покоління, якому належить завтрашній день ”.

Давид Карча

Коментарі